نصب طراحی عیب یابی و تعمیر سطح سنج مخازن

سطح سنج مغناطیسی  یا لول گیج مغناطیسMAGNETIC LEVEL INDICATOR –

سطح سنج شامل از یک شناور و فلز داخل آن استفاده می کند. هنگامی که شناور تحت تاثیر بالا آمدن یا پایین رفتن سیال جابجا میشود، سنسور متوجه جابجایی فلز شده و سوییچ مربوطه را می دهد. سطح سنج غوطه وری انگشتی رایج ترین نوع جهت پر کردن اتوماتیک مخازن کلرزنی است.

ما در زندگی روزمره با چندین سطح سنج شناوری یا غوطه وری در تماس هستیم مثل سطح سنج بنزین و سطح سنج سیفون و سطح سنج آب کولر آبی. ساخت کمپانی کوبولد Kobold آلمان است که تولید سوییچ های مختلف از جمله انواع سوییچ سطح را در دست داشته است.

همان گونه که از نام این لول سنج پیداست جهت اندازه گیری سطح مایعات رسانا مورد استفاده قرار می گیرد ، تشخیص سطح از این روش بسیار آسان و اقتصادی می باشد بخصوص زمانی که دو ماده رسانا و نارسانا مانند آب و روغن یا نفت با هم مخلوط شوند ف این لول سوئیچ برای تشخیص سطح آب بهترین گزینه است.

دو الکترود (پروب ) بالای سطح مایع نصب می گردد با افزایش میزان مایع ، جریان الکتریکی تولید شده نیز افزوده می گردد

مشاوه فنی:مهندس کچویی 09124919274

لول متر (سطح سنج )خازنی-لول سوئیچ خازنی

سطح سنج خازنی بصورت پیوسته یا گسسته می تواند سطح مخزن را اندازه گیری کند ف با تغییر میزان سطح مقدار ظرفیت خازنی نیز اضافه مشود و اندازه گیری می گردد، از مزایای این روش این است که فاقد قطعه متحرک می باشد

لول سوئیچ یا سطح سنج خازنی شرکت acs-controlآلمان با بالاترین کیفیت اروپایی ساخته شده است موارد استفاده این لول سوئیچ در مواد پودری گرانول ،مواد چسبناک مانند شیر خشک ، سیمان ، گچ ،غلاتوهمچنین در مواد رسانا و نارسانا می باشد

فشار در این فرایند 1- تا 10بار است ، و قابل کاردر طیف گسترده دمایی 30- تا 125 درجه سانتیگراد، این سنسورها دردو نوع پروب روکش دار و بدون روکش تولید میشوند که مدل روکش دار مناسب مواد هادی مانند سیمان، خاک ، چینی ، گچ و انواع روغن و مواد گرانولی می باشند.

لول متر (سطح سنج )لرزشی-لول سوئیچ لرزشی:

کاربرد این مدل لول سوئیچ برای کنترل سطح مایعات و جامدات پودری مورد استفاده قرار می گیرند ، مکانیزم کار آن به این صورت است که در حالت عادی شروع به ارتعاش می کند و در حالی که مواد به سطح آن میرسند به علت تغییر فرکانس لرزش فرمان خروجی صادر می گردد.تعمیر بازسازی و طراحی کلیه خطوط مرتبط

برند های روز : فتک , زیمنس , دلتا  , امرون و  زن abb , میتسوبیسی

برنامه نویسی تعمیرات و باز سازی از جمله خدمات قابل ارائه توسط کارشناس ارشد برق و ابزاردقیق در اسرع وقت می باشد.

تعمیر و بازسازی کلیه خطوط مرتبط با plc از جمله خطوط بسته بندی , ماشین الات cnc تراش صنایع نفت و گاز , پتروشیمی, صنایع رنگ چسپ پارکت و محیط های با ایمنی(ex) ‘گازهای قابل اشتعال از جمله خدماتی است که می توانیم به بهترین کیفیت ارائه دهیم.

مشاوره فنی:مهندس کچویی 09124919274

سنسور فیبرنوری لیزری بدون تماس فاصله سنج ، ضخامت سنج ، موقعیت سنج و تشخیص قطر

 

دارای قابلیت بالا ، مقاوم در برابر تداخل و نویز محیطی ، کلاس دقت 1

دارا انرژی لیزر بالا در عین حال پالس کوتاه که اندازه گیری با دقت بالا را ممکن می سازد این سنسور قابلیت کار در تمام محیط های صنعتی را دارا می باشد

خدمات فنی و تعمیرات در شهرک صنعتی خاوران پاکدشت تهران ورامین عباس آباد علی آباد پیشوا کمرد جاجرود قرچک  خاتون آباد جنوب تهران شهرک صنعتی شورآباد کهریزک و شهر قدس در اسرع وقتکنترل سطح مخازن هوایی و زمینی(اتوماتیک)

http://poshtibantolid.ir/%d8%a8%d8%b1%d9%82-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8

X