تعمیر کالیبراسیون و طراحی ترازو(باسکول)صنعتی و سیستم وزنکش

تعمیر ترازوی دیجیتال توسط مهندسان مجرب و متخصص توزین

ساخت و طراحی ترازو متناسب با نوع نیاز شما

نماینده ی رسمی تعمیر ترازو ، تعمیر ترازوی آزمایشگاهی و تعمیر باسکول و دستگاههای بسته بندی همه روزه آماده ی پاسخگویی به مشتریان میباشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .


اگر مشکل ترازو را بتوان در محل بر طرف نمود موجب کاهش هزینه های تعمیر خواهد شد .تعمیرات ترازوی دیجیتال در محل مشتری روشی جهت کاهش هزینه های تعمیرات ترازو برای مشتری است ، و انجام تعمیر ترازوی دیجیتال  در مدت زمانی کمتر صورت خواهد گرفت .

همچنین باید توجه داشت تعمیرات ترازو توسط افرادی صورت پذیرد که آشنایی کامل به قطعات ترازو داشته و اطلاعات کاملی در رابطه با روش تعمیرات ترازوی دیجیتال را داشته باشند ،تعمیرات ترازوی دیجیتال در محل در اسرع وقت یکی از مزایای پر اهمیت ماست.

کارشناس فنی: کچویی 09124919274

کالیبراسیون ترازو:

کاليبراسيون عبارتست از مقايسه يک دستگاه اندازه گيري با يک استاندارد و تعيين ميزان خطاي اين وسيله نسبت به آن و در صورت لزوم تنظيم دستگاه در مقايسه با استانداردهاي مربوطه میباشد آیا میدانید که ترازو های که در سرار جهان نصب وفعالیت دارند در هر ۳ ماه کالیبراسیون میشوند .

نشان دهنده (نمایشگر) یا کنترل کننده دیجیتال وزن:

در هر ترازو یا باسکول الکترونیکی نشان دهنده وزن وظیفه اصلی اش به زبان ساده دریافت اطلاعات وزن خوانده شده از لودسل ها و تبدیل آن به رقم (Digit) و نمایش وزن می باشد.
با توجه به این که دو نوع لودسل دیجیتال و آنالوگ وجود دارد اطلاعات دریافتی نشاندهنده از لودسل نیز دو نوع متفاوت است.
در سیستمهایی که دارای لودسل آنالوگ می باشند، اطلاعات دریافتی به صورت یک سیگنال آنالوگ می باشد که نشاندهنده ابتدا این سیگنال را در یک بخش به نام Analog to Digital یا (A/D) از آنالوگ تبدیل به دیجیتال می کند و سپس آن را به صورت رقم نشان می دهد.
همچنین عواملی که باعث تفاوت در نشاندهنده ها می شوند اولا کیفیت بخشA/D و نمایش وزن آن است که عامل بسیار مهمی در انتخاب یک نشاندهنده می باشد و ثانیا قابلیت های هر نشان دهنده است .

لودسل چیست؟

اندازه گیری وزن و نیرو در در موارد متعدد نظیر سیستمهای توزین و انواع تست کشش و یا برای سنجش گشتاور کاربرد دارد .معمولا اساس سیستم توزن و اندازه گیری وزن لودسل است . لودسل با المان سنسورهای استرین گیجی که در خود دارد اندازه گیری و تبدیل دقیق مقدار وزن و نیرو به خروجی میلی ولت بر ولت متناسب را به عهده دارد . برای استفاده درست از یک لودسل کاربر بایستی درک دقیق از نحوه عملکرد انواع آن داشته باشد . استرین گیجها یا کرنش سنجها در نمونهای فویلی و نیمه هادی عرضه میگردد که معمولا استفاده از نموه فویلی رایجتر است ولی نمونه های نیمه هادی در ابعاد کوچکتر و موارد خاص استفاده میگردد .

لودسل ها بر اساس شکل ظاهری و همچنین نحوه وارد شدن نیروی فیزیکی وارد شده بر بدنه سنسور تقسیم بندی میکنند .معمولا لودسل ها را در چهار دسته اصلی لود سل کششی و لود سل فشاری و لود سل خمشی و همچنین لودسل تک نقطه ای میتوان تقسیم کرد .

رله ی قطع کن  بر روی ترازو دیجیتال :

اجرای رله ی قطع کن  بر روی ترازو دیجیتال و باسکول دیجیتال توانسته سیستمی را پیاده سازی کند که با تنظیم وزن دلخواه بر روی ترازو یا باسکول زمان توزین با پر شدن وزن تنظیم شده رله ی قطع کن توزین را تمام و به سیستم ورود کالا و مواد فرمان قطع توزین را صادر نماید که این قابلیت در کارخانه های تولیدی موجب سرعت در عمل توزین و بسته بندی و از سویی نیز کاهش کاربران بسته بندی گردد .


 خدمات پس از فروش باسکول و ترازو نمایندگی ترازوی محک ، نمایندگی ترازوی پند ، نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND و کیا مطمئن ترین مرکز تعمیرات ترازو و تعمیر باسکول  است .


کارشناس فنی: کچویی 09124919274

X