شرکت بین المللی روزمونت در حال حاضر یکی از شرکتهای زیر نظر کمپانی عظیم امرسون پروسس میباشد که توسط این شرکت خریداری گردیده .و محصولاتش نظیر انواع سنسور و ترانسمیتر فشار ، ترانسمیتر دما و سطح و فلو تحت نام تجاری روزمونت در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد .مرکز این شرکت در شهر Chanhassen مینوسوتا با بیش از 1000 کارمند که به مهندسی و تولید انواع ابزار دقیق صنعتی مشغول میباشند قرار دارد. این شرکت در سال 1956 با تمرکز بر روی صنعت هوا فضا به سرعت تحت برنامه های فضائی آمریکا رشد کرد ولی بر خلاف این موفقیت کمپانی به این نتیجه رسید که شرکتهای تولید کننده ابزار دقیق به تنهائی با قراردادهای دولتی نمیتواند به پیشرفت چشم گیر برسند و در سال 1966 سه سال قبل از دیدن سطح ماه توسط آپولو 11 شرکت روزمونت اهتمام به تولید تجهیزات متنوعی مبتنی بر نیازهای ابزار دقیق شرکتهای به صورت جهانی ورزید و با تجربه ای که در تولید تجهیزات مربوط به هوافضا داشت موفق به تولید ابزار دقیق با کارائی بالا برای پروسه های صنعتی شد که با خروجی های استاندارد و امکان کالیبره کردن با دقت بالا قادر به اندازه گیری پارامترهای مختلفی نظیر دما ، فشار ، فلو و .. شدند .

از معروف ترین و پرکاربرد ترین تجهیزات ابزار دقیقی این شرکت که در صنایع مختلف ایران بسیار استفاده میشود ترانسمیترهای فشار و اختلاف فشار و همچنین ترانسمیترهای دمای اسمارت و با پروتکل هارت میباشد که در قسمت مربوطه به مدلهای موجود آن اشاره گردیده است .

همچنین میتوانید جهت مشاوره و خدمات پس از فروش با ما تماس بگیرید:

خدمات پس از فروش , راه اندازی کلیه تجهزات روزمنتRosemount از قبیل ترانسمیترسطح سنج ,ترانسمیتر فشار,ترانسمیتر دما و فلومتر می باشد.این خدمات زیر نظر کارشناسان و در کوتاهترین زمان با بهترین کیفیت انجام میشود.

مشاور فنی : مهندس کچویی 09124919274

X