نمایندگی خدمات پس از فروش ABB (درباره شرکت ABB )

مجموعه فنی مهندسی پشتیبان تولید نمایندگی خدمات پس از فروش ABB می باشد و کلیه خدمات در زمینه نصب و راه اندازی ، تعمیر اینورتر درایو و سافت استارت ، مدارات الکترونیکی شرکت ABB را با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن ارائه می دهد.

درباره شرکت ABB

یک شرکت جهانی پیشرو در صنعت برق و فناوریهای خودکار است که مشتریان صنعتی و غیرصنعتی خود را در دستیابی به عملکرد و بهره وری بالا و به طور همزمان کاهش اثرات مخــرب زیست محیطی یاری می کند.
تاریخچه تاسیس شرکت سوئدی ABB به اواخر قرن نوزدهم برمی گردد و این شرکت با بیش از ۱۲۰ سال فعالیت و تجربه، خدمات پس از فروش ABB و محصولات فراوانی را به جهان عرضه کرده است. امروزه ABB با حدود ۱۵۲۰۰۰ کارمند در بیش از ۱۰۰ کشور جهان مشغول فعالیت است و در کلیه زمینه های کسب و کار خود جزو سه شرکت برتر دنیاست.

استراتژی ABB ساده است: ارزش آفرینی بیشتر برای مشتریان ازطریق ایجاد یک سازمان ناب. برای انجام این کار ما باید مشتریانمان را خوب بشناسیم و به آنها کمک کنیم تا کارآمدتر باشند.

مــا هنگامی در کسب و کار خود موفق می شویم که مشتریانمان در کار خود موفق باشند.
ABB تمامی محصولات و خدمات خود را به سمت یک ساختار مشترک سوق می دهد، این ساختار مشترک تهیه و تحویل محصولات و خدمات صنعتی توانمندشده ازطریق تکنولوژی اطلاعاتی (IT) است که به مشتریان ما امکــان می دهد عملیات خود را بهینه ساخته و به طور همزمان با سازندگان، تامین کنندگان، و مشتریان خود مرتبط باشند. نتیجه این کار جهش در اثربخشی، کیفیت، و توان رقابت است.

ما از خارج به داخل سازماندهی می شویم به گونــه ای که به مشتریانمان اطمینان خاطر می دهیم که در هر زمان و هر مکان که آنها چیزی از ABB نیاز دارند به راحتی دردسترس خواهند داشت، چه محصولات ما را مستقیماً از ما یا از طریق توزیع کنندگان، عمده فروشان، یا مونتاژکنندگان خریداری کنند. برای حضور در دنیای رقابتی امروز روشهای ذیل را در شرکت به کار می بندیم:

ما می کوشیم تا به مشتریانمان کمک کنیم تا ازطریق پیشرفت و توسعه فناوری مزایای رقابتی بازار خود را به دست آورند؛

همچنین میتوانید جهت مشاوره و خدمات پس از فروش ABB با ما تماس بگیرید”
کارشناس تعمیرات : کچویی 09124919274

X